Аграрії півдня Одещини просять уряд звільнити їх від податків через посуху

1 октября, 2020

Агровиробники півдня Одеської області, які постраждали від посухи в цьому році, звернулися до президента, прем’єр-міністра, Верховної Ради з проханням звільнити їх від сплати податків в цьому році. Про це повідомив президент ТОВ «Велес» (ТМ «Колоніст») Іван Плачков на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» в середу, 30 вересня.

«Ми розробили ряд пропозицій, вони стосуються податкових платежів. Основна ідея в тому, щоб допомогти шляхом зменшення обсягу податкових платежів по регіону», – заявив він.

За його словами, 10-15% виноградників півдня Одеської області висохли, ще 50% урожай не збирали через його відсутність, з решти виноградників врожай був отриманий в 10-15 разів нижче середнього за попередні роки.

У свою чергу, директор фермерського господарства Олександр Петков повідомив: незважаючи на задекларовану профільним міністерством державну допомогу на гектар постраждалим від посухи агровиробникам кошти не виплачено.

У ситуації, що склалася він закликав за аналогією з рішенням уряду, коли агровиробників звільнили на два місяці від податку на землю та орендної плати за землі сільгосппризначення державної власності, позбавити аграріїв півдня Одеської області від сплати податків в 2020 році, в тому числі податку 4-ї групи.

«Ми просимо звільнити нас від сплати сільгоспподатку 4-ї групи на цей складний рік. Це було б опорою для нас і дозволило б провести польові роботи, засіяти на наступний рік», – зазначив Петков.

Новости по теме

| | |