Африканський кларієвий сом – цінний об’єкт рибництва

30 сентября, 2020

Кон’юнктура ринку в державах Європи в останні роки зазнає значних змін, що свідчить про зростання попиту на рибну продукцію та впливає на розширення її асортименту. З погляду на біологічні особливості, цікавим об’єктом є африканський кларієвий сом.

Важливою біологічною особливістю цих риб є наявність спеціального надзябрового органу, що дає змогу їм дихати атмосферним киснем. Таким чином, африканський сом пристосований до низької концентрації кисню, високого вмісту аміаку та органічних речовин у воді. Тому  вирощування сома можна проводити за умов високої густоти посадки, яка є підвищеною у порівнянні з іншими прісноводними та океанічними видами риб, що доходить до 400-700 кг/м³. Цей вид можна вирощувати у рециркуляційних системах або відкритих водах з температурою води 25-30°C, або скидних теплих водах промислових об’єктів чи електростанцій, а також використовуючи геотермальні води.

Африканський сом дуже добре використовує гранульовані корми, при цьому затрати корму становлять 0,6-1,0 одиниць. При цьому товарну рибу середньої маси 800-1000 г можна отримати у віці 6-8 місяців. Кілька кратний нерест на протязі року забезпечує поповнення необхідної кількості рибопосадкового матеріалу, що дозволяє постійно мати рибу на реалізацію. В оптимальних умовах інтенсивного вирощування африканський сом мало хворіє, відмічені хороші показники росту, стресостійкість.

Саме такі біологічні особливості африканського сома викликали хвилю ентузіазму в рибоводів Європи. До Європи африканський сом був завезений на початку 80-х. Застосовані у Голландії інтенсивні методи вирощування основані на контрольованому відтворені та живленні повноцінними кормами у рециркуляційних системах, дозволили протягом кількох років досягти продуктивних результатів. Вже у 1985-1986 рр. на території  Голландії існувало 60 ферм, на яких було вирощено біля 300 тонн риби,  а у 1992 р. об’єм вирощеної продукції досяг 880 тонн, у 2015 р. – 3500 тонн.

У м’ясі африканського  сома  жирність складає до 3,95 %, вміст загального білку до 17,9 %. Така особливість, тобто співвідношення жиру до білку (1:4,54), позитивно впливає на якість харчового продукту з погляду смакових, дієтичних і кулінарних страв. Суттєвою перевагою товарної продукції африканського сома є висока технологічна продуктивність: як м’яса у тушці, так і філе.

Вирощування товарної риби можна здійснювати за 150-180 днів до маси 800-1200 г. Вирощування відбувається у басейнах 5000-10000 л. Зариблюють відповідно до планового отримання продукції, тобто 400-500 кг з 1 м3, при цьому густота посадки не повинна перевищувати 0,8-1,5 екз./л. Норма годівлі з розрахунку 2-3% від біомаси риб. Корм задають через 5-6 годин протягом доби, але надають перевагу нічним годинам.

Матеріал підготував доктор с.-г. наук, професор,
факультет тваринництва та водних біоресурсів,
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Віталій Бех

Новости по теме

| |