«Внаслідок погодних негараздів аграрії втратили урожай з понад 5 тис. га посівів озимих», — експерт

13 октября, 2017

В цьому році внаслідок погодних негараздів аграрії втратили урожай з понад 5 тис. га посівів озимих та пізніх зернових та зернобобових культур. Про це розповіла заступник Мінагрополітики Олена Ковальова. У свою чергу міністерство пропонує запровадити механізм агростахування, щоб у подальшому запобігти втратам зі сторони сільгоспвиробників.

Заступник також зазначила — щорічно, внаслідок стихійних явищ​ сільгоспвиробники країни несуть значні збитки.

«Наразі Україна перебуває в зоні ризикованого землеробства і, тому майже щороку сільгоспвиробники несуть значні збитки від стихійних явищ. Так, до прикладу у 2016-2017 роках було втрачено посівів на площі більше 5 тис. га, відповідно недоотримано значного об’єму зернових. У зв’язку з цим, аграрії потребують механізмів захисту своєї праці. Одним із інструментів мінімізації збитків для сільгоспвиробників може стати агрострахування. Необхідно поступово прививати культуру страхування ризиків на організованому аграрному ринку», — зауважила Олена Ковальова.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова відмітила, що зараз відбувається процес пошуку тієї моделі агрострахування, яка ближчим часом може бути успішно впроваджена в Україні.

Новости по теме

| |