«Другий після птахівництва»: експерт розповів, чи конкурентоспроможний ринок свинарства в Україні

28 сентября, 2020

Будь-яка галузь тваринництва, у тому числі свинарство, на сьогодні є затребуваною та рентабельною. Проте не може на рівному місці з’явитись конкурентоспроможне підприємство – все залежить від вкладання в нього коштів. Таку думку висловив доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) Вадим Лихач в інтерв’ю «АгроЮг».

«Свинарство, як одна з провідних галузей тваринництва та сільського господарства України, постійно привертає підвищену увагу науковців і практиків. Така увага зумовлена тим, що на галузь покладається вирішення ряду важливих питань, зокрема продовольчої безпеки країни в контексті забезпечення населення таким важливим продуктом харчування як свинина… Однак, попри надзвичайну важливість галузі для вітчизняної економіки фактичний стан її впродовж останніх років не відповідає потенційним можливостям», – зауважив він.

На думку професора, лише ті, хто вкладає в інновації, науку та знання – матиме конкурентоспроможну продукцію.

«Я часто кажу студентам: «Якщо ви годуєте суперм’ясні генотипи однією пшеницею, то не очікуйте від них суперприбутку». Ми робимо вигляд, що годуємо свиней, вони роблять вигляд, що ростуть. Так можна коротко охарактеризувати конкурентоздатність. Якщо ти вклав в нього, то матимеш результат», – підкреслює Лихач.

Наразі ж, згідно офіційних даних щодо цін, прибуток від реалізації свинини нині на півдні складає приблизно13 грн/кг ($0,5). За словами експерта, це не найгірший варіант ціни станом на сьогодні.

«В європейському та американському свинарстві борються за центи прибутку, а ми боремось за десятки гривень. Середня собівартість кондиційних свиней по господарствам складає 33,95 грн – це максимум при умові дотримання раціону годівлі, нормальної генетики, нормальних умовах утримання. Що ми маємо сьогодні за ціною реалізації? В середньому – 46 грн. Як ми бачимо, прибуток 13 грн/кг ($0,5) – непогана ціна. Якщо 100-кілограмова свиня –$50ми матимемо на свині. За час своєї кар’єри свинолога, я бачив різні показники собівартості – доходило і до $100», – розповідає Вадим Лихач.

«На сьогодні ринок свинарства – другий після пташиного. Птиця своєю кількістю оборотів і скоростиглістю має переваги – за 42 дні отримуємо 2-2,5 кг бройлера. А свиня виростає до 100 кг, як би ми не крутили, вона виросте за 150-170 днів. Різниця обороту викликає переваги у птиці, а також її вартість. Середня вартість свинячої вирізки –120-130 грн/кг, грудка птиці – 95-100 грн/кг. Додамо ще той факт, що купівельна спроможність населення низька, тому більше і орієнтуються на птицю», – відзначає він.

Тому свинарство чітко займає свою другу позицію. І, якщо, навіть, взяти статистику 70-их рр минулого сторіччя, то близько 40% в м’ясному балансі країн, які займаються свинарством та споживають його продукт, це буде продукція свинини.

«На півдні – житниці України, в наявності розгалуженої системи портів і вивантажуючих напрямків, куди ми вивозимо збіжжя, яке збираємо, гріх не пропускати його через прирости свиней. Це просто порушення всіх законів продовольчої безпеки нашої держави. Давайте пригадаємо історію: в кожному селі була свинарська ферма. Не ВРХ, тому що ВРХ все ж таки більше споживач зеленої маси трави, а в нашому регіоні це проблематично у зв’язку із кліматичними умовами. А у свинарстві – це бетонна коробка з налагодженою системою годівлі та вентиляції. Зерновими забезпеченість колосальна. Тому, чому б не розвивати галузь свинарства? Якщо брати аналіз за чисельністю поголів’я свиней по областям, то Миколаївська область регулярно займає останнє місце. Парадоксально», – каже експерт.

Чому так?

«Я не побоюсь цього слова, тому що держава, коли була субсидіальна підтримка аграрного сектору – 2010-2013 рр., все одно не звертала на це уваги, а тому не було можливості інтенсивно реалізувати цей напрям. На сьогодні це одиниці господарств у Миколаївській області, які займаються свинарством на високих потужностях. Але за чисельністю поголів’я – останнє місце, на жаль…», – підкреслює Лихач.

На його думку, велика кількість поголів’я, в основному, сконцентрована в Східній, Центральній і Західній Україні.

«В південному регіоні щодо конкурентоспроможності – воно має право на існування. Ми цифри з вами подивились. Але немає чомусь бажання розвивати цю галузь. Чому? Я не можу сьогодні відповісти на це питання», – резюмував Вадим Лихач.

Новости по теме

| |