На Одещині виноградарі впроваджують авторську систему захисту рослин

26 сентября, 2020

Цьогоріч погода не сприяла гарним врожаям, виноград не став винятком, особливо це відчули виноградарі півдня України. Найскладніше було тим, хто тримає курс на органічне вирощування – доводиться експериментувати над впровадженням власної авторської системи захисту рослин, — інформує SEEDS.

Про це в інтерв’ю розповіла Тетяна Шмаглюченко, співорганізатор і директор компанії “ВІН’С”, яка займається вирощуванням столового винограду у Білгород-Дністровському.

– Українські виноградарі кажуть, що урожай цьогоріч не дуже й тішить.

– Так, його дійсно мало в цьому році, і причина як в посусі, так і у весняних заморозках. Ось і у нас скромно цьогоріч. Є сорти, які ми мали можливість поливати, було зрошення, відповідно, там більш-менш урожай. А в цілому хотілося б кращого. Якість не ідеальна.

– Ви вирощуєте виключно органічний виноград?

– Молодий виноград – так, він органічний. Плюс, ми робимо свої досліди на Лідії, і в другій фазі вегетації у нас використовуються тільки органічні препарати. Ми поступово впроваджуємо свою систему захисту.


– Клімат змінюється, і вирощувати виключно органічні продукти стає дедалі складніше. Як з виноградом?

– Ми для себе поставили п’ятирічну планку випробувань, щоб побачити мілдью, оїдіум (хвороби винограду), різних шкідників і прийняли для себе рішення – все-таки це буде комплексний захист, або ж чиста органіка.

Тому ми і не подавалися ще на сертифікацію. Притому, що при закладці молодого винограднику ми робили аналіз ґрунту з можливою подальшою сертифікацією. Ми використовували всі базові добрива, які дозволені в органіці.

– За органікою майбутнє?

– Органіка перспективна. Є в цілому тренд на здоровий спосіб життя і пошук безпечної продукції. Мені здається, що події поточного року привнесли суттєві зміни в цей процес. Але я поки не готова говорити, наскільки це економічно вигідніше. Продажем безпосередньої органіки ми поки що не займалися.

– Які проєкти крім органіки розглядаєте для подальшого розвитку?

– Можливо, подальші проєкти по виноробству будуть пов’язані з біодинаміки. Навіть є для цього земля. Тепер справа за малим – навчиться робити біодинамічне вино. Там є свої особливості не тільки по вирощуванню, а й по процесу виробництва і переробки

Новости по теме

| | | |