«Може вирішувати тільки суд»: голова Миколаївської РДА про ситуаціюна ДП «Степове»

24 сентября, 2020

Голова Миколаївської РДА Максим Кашуба вважає, що суперечка між ДП «Племрепродуктор «Степове» і ТОВ «Неомаркет-І» за врожай може дозволити тільки суд. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Що до ситуації по ДП «Племрепродуктор «Степове». У цій справі є єдина можлива позиція. Державницька. Що ми маємо насправді? Маємо суперечку суб’єктів господарювання. Подобається це комусь або ні, але , наскільки я розумію, зараз існує договір. І цій договір з юридичної точки зору – дійсний. І поки він дійсний, ніхто, ані поліція, РДА, ОГА не може прийняти рішення кому косити ці поля або щодо прав власності на врожай. Це може вирішувати тільки суд», – підкреслив він.

За його словами, до суду керівництво ДП «Племрепродуктор «Степове» звертається дуже своєрідно.

«8.09.20 ДП звернулося до суду з позовною заявою. Але, чомусь, ДП не заплатило судовий збір у розмірі 1201,00 грн. Тому суд залишив позовну заяву без руху. З того часу сталося декілька перекриттів трас, інших акцій, на котрі гроші знайшлись. А от на єдиний законний засіб – звернення до суду – 1201,00 грн (прописом: одна тисяча двісті одна гривня 00 коп) не знайшли. Проводити якісь інші діїї змогли. Підіймати галас змогли. А ось до суду пішли тільки зараз. Чому?» – написав Кашуба.

Він повідомив, що ситуацію тримають на контролі.

«Я розумію що деяким особам ну дуже хочеться швидких рішень, галасу та хайпу. Але підкреслюю що цю ситуацію можливо вирішити тільки у законний засіб», – завершив він.

Нагадаємо, раніше робітники ДП «Степове» перекривали в Миколаєві Варварівський міст.

Новости по теме

| | |