Херсонська філія «Аскет Шиппінг» вже прийняла 72 тис. тонн соняшникового шроту

24 сентября, 2020

Філія «Аскет Шиппінг» у Херсоні принйяла перші партії соняшникового шроту нового врожаю. Про це повідомляє пресс-служба компанії.

«У нас новий сезон розпочинається у другій половині вересня, коли олійно-екстракційні заводи приступають до переробки соняшнику. Станом на 23 вересня, ми прийняли 72 тис. тонн шроту соняшника і організували завантаження 14 суден. Попит і ціни на продукти переробки соняшнику нового врожаю ще в процесі формування. З нашого досвіду, інтенсивність експорту зростає в жовтні-листопаді, коли ринок сформується і почнуться активні продажі», – розповів директор Херсонської філії «Аскет Шиппінг» Борис Веракша.

За його словами, шроти, макухи та інші українські продукти переробки олійних культур затребувані на зовнішніх ринках, а неглибоководні порти Херсонського регіону ідеально підходять для обслуговування невеликих суден для відправки партій таких вантажів, до 6 тис. тонн.

За 2019/20 МР херсонська філія «Аскет Шиппінг» проекспедирувала 198,5 тис. тонн продуктів переробки зернових і олійних культур, шротів і висівок.

Новости по теме

| |