На Миколаївщині дві особи незаконно користувались майже 14 га сільгоспземель

24 сентября, 2020

На території Миколаївської області державі було повернуто земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 13,7 га. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Миколаївської області.

За позовами Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області повернуто державі в особі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області дві земельні ділянки сільгосппризначення загальною площею 13,7 га вартістю 285 тис. грн., розташовані в Доманівському районі.

«Установлено, що 2 особам після використання права на отримання земельних часток (паїв) по дублікату втраченого сертифікату, який являється недійсним, та копії свідоцтва про право на спадщину за законом, повторно передано у приватну власність та виділено в натурі (на місцевості) зазначені земельні ділянки (паї)», – йдеться у повідомленні.

Вказане стало підставою для заявлення прокурором 2 позовів про визнання незаконними та скасування розпоряджень РДА, визнання недійсними та скасування державних актів, повернення у власність держави цих земельних ділянок.

На виконання рішень Доманівського районного суду, якими задоволено позови прокурора у повному обсязі, Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області земельні ділянки повернуто у власність держави.

Новости по теме

| | | |