На Миколаївщині в Новобузькому районі лісоруби спиляли 68 дерев

18 сентября, 2020

До Державної екологічної інспекції в Миколаївській області надійшло звернення місцевого жителя щодо незаконного (без лісорубного квитка) спилювання дерев. Про це інформує прес-служба структури.

Інцидент був зафіксований на території лісового захисного насадження, яке знаходиться на відстані 4,5 км на захід від с. Добра Воля Новобузького району Миколаївської області.

З метою реагування на звернення громадянина державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища було здійснено виїзд на місце події. За результатами обстеження встановлено факт спилювання невстановленими особами до ступеня припинення росту 68 зеленоростущих дерев, в тому числі 64 дерева породи «Акація» і 4 дерева породи «Сосна».

В результаті зазначених порушень державі завдано збитків на загальну суму 179 911 гривень.

Оскільки в діях невстановлених осіб вбачаються ознаки кримінального злочину передбаченого ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду), Державною екологічною інспекцією в Миколаївській області направлено заяву про злочин в Національній поліції.

У вівторок, 15 вересня, за даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Новости по теме

| |