На Миколаївщині у продажу виявили фальсифіковане вершкове масло

18 сентября, 2020

Державними інспекторами Березанського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні позапланового інспектування у продажу виявили фальсифіковане вершкове масло. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

«За результатами лабораторних досліджень встановлено не відповідність ДСТУ 4834:2007 в маслі солодковершковому екстра „Традиційне“ 82,5% ТОВ „Рихальський завод сухого молока“, за вмістом масової частки немолочного жиру в жировій фазі масла — 75,9%», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що за даним фактом проводиться аналіз документації та вживаються заходи щодо встановлення всього ланцюга операторів ринку з метою відкликання виробником вищевказаної продукції.

«Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування та заклади громадського харчування, на неприпустимість реалізації вищезазначеного масла. В іншому випадку такі суб’єкти господарювання автоматично стають співучасниками в поширенні фальсифікованого масла», — наголосили у відомстві.

Новости по теме

| |