На Миколаївщині самовільно зайняли 17 га сільгоспземель в охоронній зоні

16 сентября, 2020

У селі Ковалівка Миколаївського району Миколаївській області було встановлено факт самовільного зайняття земель сільськогосподарського призначення площею 17 га, до складу якої входили землі в охоронюваній зоні. Про це йдеться у повідомленні Миколаївської прокуратури.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що працівник сільськогосподарського підприємства в порушення вимог чинного законодавства, самовільно зайняв, обробив та засіяв соняшником земельні ділянки, до складу яких входило понад 2,5 га земель в охоронюваній зоні під лінією електропередач ПЛ-35кВ «Ковалівка-Покровка».Вказаними протиправними діями державним інтересам завдано збитків на загальну суму понад 20 тисяч гривень», – повідомляють у правоохороних органах.

За результатами розслідування з підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.197-1 КК України та узгоджено покарання у виді штрафу.

Наразі обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості місцевою прокуратурою скеровано до суду.

Окрім цього, за втручання прокуратури області обвинувачуваним у повному обсязі відшкодовано державі в особі територіальної громади Ковалівської сільської ради шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття особою земельних ділянок.

Новости по теме

|