На Миколаївщині невідомі зрубали 46 дубів

16 сентября, 2020

На Миколаївщині невідомі знову знищують лісосмуги. ПРо це інформує пресслужба Державної екологічної інспекції в Миколаївській області.

Так, 08 серпня 2020 року в ході проведення рейдової перевірки державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області було виявлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони рослинного світу. В полезахисних лісових смугах в межах території Підгороднянської селищної ради, Первомайського району, на межі з територією Мигіївської сільської ради, виявлено факт самовільного знищення невідомими особами до ступеня припинення росту 46 дубів та 1 клен, що є порушенням ст.69 Лісового кодексу України, ст.40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

Загальний розмір шкоди, заподіяної державі внаслідок знищення до ступеня припинення росту дерев невстановленими особами становить –  244869,55 грн. Матеріали щодо правопорушення направлено до Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області для встановлення винних осіб. Державна екологічна інспекція у Миколаївській області закликає громадян до бережливогоставлення до природних ресурсів та просить повідомляти у разі виявлення порушень природоохоронного законодавства. Телефон «гарячої лінії» (0512) 53 58 42, e-mail:[email protected]

Нагадаємо, що південні ліси та лісосмуги продовжують методично вирубувати. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища регулярно фіксуються факти вирубок зелених насаджень.

Новости по теме

| | | |