З початку року до бюджетів Миколаївщини надійшло 1,67 млн грн за надані адмінпослуги у сфері земельних відносин

15 сентября, 2020

Протягом 2020 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам та юридичним особам 192 517 адміністративних послуг, з яких переважна більшість – 91,8% (176,8 тис.) на безоплатній основі. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільш поширені запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (43 459), про державну реєстрацію земельної ділянки (24 551), а також надання довідок із державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (996).

На платній основі із загальної кількості фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали 15 708 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники Миколаївщини спрямували до держаного та місцевого бюджетів 1,67 млн гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Новости по теме

|