Падіння ВВП в Україні сповільнилося до 6,2%

14 сентября, 2020

За підсумками січня-липня 2020 року зменшення обсягів ВВП Мінекономіки оцінює на рівні 6,2% порівняно з 6,5% за підсумками першого півріччя цього року. Про це йдеться в огляді економічної активності за 7 місяців 2020 року, передає пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«У липні 2020 року на тлі продовження адаптації до діяльності в умовах карантину майже всі види економічної діяльності продемонстрували уповільнення темпів падіння або, і зростання (зокрема, роздрібний сегмент ринку). Це свідчить про те, що процес поступового відновлення триває, і що більшість сфер економіки поступово оговтується після нокдауну (особливо у квітні)», — зазначено у звіті.

Крім того, у сільському господарстві за підсумком липня 2020 року темпи зменшення обсягів виробництва продукції уповільнилися до 5,8% («плюс» 18,3% у липні 2020 року) в умовах поширення проведення збиральної кампанії на всі регіони, що дало можливість уповільнити темпи скорочення площ збирання та урожайності с/г культур.

«Зважаючи на сезонний характер виробництва рослинницької продукції, починаючи з червня, розрахунки індексу сільськогосподарської продукції проводяться на основі даних виробництва продукції як рослинництва, так і тваринництва», — зауважили у документі.

Також, за даними НБУ, індекс очікувань ділової активності у липні 2020 року порівняно з червнем 2020 року виріс на 1,5 пункти та становив 47 пунктів.

Новости по теме

| |