На Миколаївщині очікують хороший врожай цибулі

14 сентября, 2020

Через високі ціни на цибулю два сезони підряд, цього року розширилися площі сівби під цією культурою. Через це ціни вище 5 грн/кг навіть у другій половині сезону спрогнозувати складно, вважає Сергій Клімашевич, співзасновник ТОВ «Ковалівка», що в Миколаївській області, яке вирощує 80 га цибулі. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

«Якщо оцінити нинішній сезон виробництва цибулі в Україні в цілому, то на прикладі таких компаній як наша і багатьох інших серйозних виробників цибулі з багаторічним стажем можна з упевненістю заявити, що в 2020 році ріпчастої цибулі відповідної якості буде абсолютно достатньо, щоб повністю заповнити потужності для зберігання», – розповів Сергій Клімашевич.

А ось чи долежить необхідна кількість продукції до травня 2021 року, аби не заміщати недолік імпортною цибулею, фермеру сказати складно.

«Тільки різке погіршення якості української цибулі в сховищах в другій половині сезону-2020/21 може надати підтримку для більш високих цін на цибулю квітні-травні 2021 року. На даний момент більше 5 грн/кг спрогнозувати на той період дуже складно», – спрогнозував він.

Фермер також навів оптові ціни на цибулю у них в регіоні. За якісну продукцію продавці просять до 3 грн/кг. У в той же час є маса пропозицій цибулі середньої якості, яка реалізується за 2,5-2,7 грн/кг. Оптові партії некондиційної цибулі пропонуються по 2,5 грн / кг.

Новости по теме

| |