На Миколаївщині у власність держави повернули 4 га сільгоспземель

9 сентября, 2020

У Веселинівському районі Миколаївської області у власність держави повернули дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 4 га вартістю майже 108 тис грн, повідомляє пресслужба Прокуратури Миколаївської області.

Підставами для пред’явлення позовів до суду послугували факти подачі громадянами до органу, що розпоряджається землями сільськогосподарського призначення, недостовірної інформації про те, що вони не використали раніше своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарств.

«У зв’язку з цим земельні ділянки незаконно вибули із земель державної власності, оскільки кожен громадянин має право лише одноразово використати своє право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки для певної категорії потреб», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура у судовому порядку домоглася визнання таких рішень незаконними та витребування ділянок у державну власність.

З метою реального виконання рішень суду, місцевою прокуратурою ініційовано питання про реєстрацію права власності на землю за державою в особі Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області.

На даний час земельні ділянки повернуто з незаконного володіння, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідні записи.

Новости по теме

| |