«Вибір майбутньої професії – справа відповідальна»: на факультет тваринництва в НУБіП запрошують абітурієнтів до навчання

9 сентября, 2020

Факультет тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України є одним із провідних факультетів країни, що здійснює підготовку фахівців напрямів і спеціальностей, найбільш актуальних на сьогодні для України як аграрної держави, оскільки забезпечує висококваліфікованими кадрами галузі тваринництва та рибництва, які формують продовольчу безпеку.

Факультет проводить освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-методичну, навчально-науково-виробничу, інформаційно-консультативну та культурно-виховну діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти й кваліфікації за напрямами підготовки та спеціальностями, спрямованими на вирішення сучасних проблем наук про життя, розробку і впровадження новітніх технологій, що відповідають міжнародним та національним стандартам.

Основною метою діяльності факультету є підготовка висококваліфікованих, високоосвічених, здатних до швидкого і успішного опанування новими знаннями, уміннями і технологіями фахівців європейського і світового рівня, які відповідають вимогам сучасного ринку праці та здатні забезпечити ефективний розвиток аграрного сектору України.

Факультет тваринництва та водних біоресурсів здійснює підготовку за денною та заочною формами навчання фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» за спеціальностями «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та «Водні біоресурси та аквакультура».

Дисципліни фахового спрямування викладаються на 8 випускових кафедрах факультету:

 • біології тварин;
 • технологій виробництва молока та м’яса;
 • технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві;
 • годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного;
 • генетики, розведення та біотехнології тварин;
 • конярства і бджільництва;
 • аквакультури;
 • гідробіології та іхтіології.

Термін навчання за денною формою за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів на базі загальної середньої освіти складає 4 роки, за заочною 5 років. Для осіб, які мають освітній ступінь молодшого спеціаліста за обраною спеціальністю, розроблені та функціонують програми навчання за скороченим терміном. Такі особи при вступі складають фахові вступні випробування безпосередньо у НУБіП України.

Термін навчання за денною та заочною формами за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів для осіб, які мають освітній ступінь бакалавра, складає 1,5 роки.

ЩО НЕОБХІДНО?

Для вступу на перший курс за освітньо-професійними програмами підготовки фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальностей «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» чи «Водні біоресурси та аквакультура» необхідно пройти зовнішнє незалежне оцінювання з наступних дисциплін:

 1. Українська мова та література.
 2. Біологія (профільний предмет).
 3. Хімія або математика.

В Університеті для випускників шкіл діють підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання знань з біології, математики, української мови і літератури, хімії, історії України, іноземної мови, географії та фізики. Випускники цих курсів за умови вступу на факультет тваринництва та водних біоресурсів отримують  до 10 додаткових балів.

КОНТАКТИ:

Адреса: 03041 Київ-41, вул. Генерала Родімцева, 19, НУБіП України, навчальний корпус № 1, факультет тваринництва та водних біоресурсів, кімнати № 32, 34, 35.

Проїзд від станції метро «Либідська» автобусним маршрутом № 212.

Телефони: (044) 527 82 58, (044) 527 89 65.

Сайт: nubip.edu.ua.

Телефони приймальної комісії: (044) 258-42-63, (044) 527-83-08, (098) 660-08-48, (066) 516-43-52, (063) 804-49-93.

Електронна пошта: [email protected], [email protected].

Новости по теме

| |