Шлях до мрії: історія виноградаря з Галицинівки, який створює найпопулярніше вино в громаді

10 сентября, 2020

Фаліс Анатолій Йосипович вже 6 років займається виноградарством. Це зовсім невеликий термін для виноградаря. Але чоловік успішно розвиває свою справу, пробує експерементувати, його вино є постійним учасником всеукраїнських винних виставок та ярмарків, зовсім нещодавно він зареєстрував свою торгову марку, а також його виноградники та вино планують включити в список туристичних магнітів та цікавинок Галицинівської ОТГ. Поспілкувались з чоловіком кореспонденти АгроЮг.

Площа виноградників Анатолія — 3 гектара. За 6 років вони потроху розрослися. В майбутньому чоловік планує лише роширюватись, тому потроху культивує землю пустиря поблизу, щоб розширювати виробництво. Він вирощує столові і технічні сорти винограду. Загалом — десятки видів. Серед них: білий кокл, білий мускат, каберне-совіньйон, сорт»Страшенський», «Зарево», «Рішельє», «Левокумський», «Солярис», «Аліготе» та інші. Черенки винограду закуповує в Херсонській області, в Білоозерці. В Галицинове він єдиний крупний виноградар, чиє вино популярне на весь район. Поки у Анатолія немає постійного місця де можна реалізовувати вино, тому поширюється воно в локальних торгівельних мережах та через друзів.

— В основному продаю друзям. Вино хороше, його передають із рук в руки, таким чином і знаходжу постійних покупців. Є кафе в місті, які купують вино. Але в майбутніх планах — відкрити спеціалізований магазин. 

Також вина Анатолія беруть участь у всеукраїнських виставках під власною торгівельною маркою «Фалі».

— Вина беруть участь у Києві на виставках. Інститут сільгоспвиробництва дали мені статус малого винороба. Процес потроху іде. Торгова марка, під якою я в майбутньому буду просувати своє вино і яке бере участь у виставках називається «Фалі». Моє прізвище — Фаліс Анатолій Йосипович, тому і вино так називається цікаво,- розповідає чоловік.  

Окрім виноробства чоловік реалізує вроздріб і врожай свого винограду. Його справа тільки починає набирати обертів, але він вже доволі відомий в районі виноградар і має постійних покупців. Тим не менше Анатолій розповідає, що робить це не задля фінансового прибутку. Це — справа душі, здійснення мрії і підтримання родинної традиції. Адже ще бабуся і дідусь Анатолія займались виноградарством. Він продовжує їх справу.

Тепер його вино хочуть зробити одним з брендів Галицинівської ОТГ. З цього чоловік щасливий, але справи багато, адже, щоби приваблювати труистів, потрібно зробити всі необхідні умови. Так, першим кроком стануть майданчики для дегустації вин, які з’являться в громаді, де можна буде проводити фестивалі та ярмарки.

Все тільки починається, — певен чоловік і з надією дивиться в майбутнє.

Нагадаємо, що на території Галицинівської ОТГ, серпня зібрались громадських активістів, громади села, найбільш успішних  фермерських господарств, підприємств, щоби обговорити та випрацювати стратегію розвитку туристичної  привабливості.

Новости по теме

| | | | |