До Саудівської Аравії вперше за 12 років відправлено українську пшеницю

7 сентября, 2020

Україна експортувала високоякісну борошномельну пшеницю до Королівства Саудівська Аравія вперше з 2008 року. Тендер, оголошений саудівським державним закупщиком Saudi Arabia Grain Organization (SAGO), виграла українська «Континентал Фармерз Груп» разом зі своїм акціонером – Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC). Про це повідомляє пресслужба «Континентал Фармерз Груп».

У порту Чорноморськ вже завершується навантаження 60 тис. тонн пшениці на морське судно класу Panamax. Партію зерновий в Саудівській Аравії очікують 17 вересня.

Генеральний директор «Континентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен упевнений, що ця перша пряма поставка пшениці важлива не тільки для компанії, але і для України.

«Я впевнений, що це безперечно хороший показник і явний сигнал про серйозні інвестиційні наміри Саудівської Аравії щодо України. Також для нас важливо, що перший прямий експорт зерна, вирощеного на наших полях і зберігається на наших елеваторах, буде здійснений саме в Королівство Саудівська Аравія — на батьківщину нашого стратегічного інвестора SALIC», – прокоментував Георг фон Нолкен.

У «Континентал Фармерз Груп» вказали, що саудівська SAGO пред’являє дуже високі вимоги до якості зерна. Дана угода – важливий крок у розвитку компанії, досягнення її стратегічних цілей, а також початок міцного міжнародного співробітництва.

Новости по теме

| | |