ПАТ «Миронівський хлібопродукт» долучився до членства у UNIC

11 октября, 2017

9 жовтня 2017 року група компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» приєдналася до членства у Всеукраїнській мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC), яка започаткована Радою бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу оголосила про офіційний старт своєї роботи в Україні 9 жовтня 2017 року. Мережа має на меті об’єднати відповідальні компанії по всій Україні та просувати ідею етичного ведення бізнесу шляхом освітніх заходів, розробки політик та програм, щорічного оцінювання рівня комплаєнсу членів. Наразі Мережа налічує 42 українські та міжнародні компанії.

Проект також підтримуватимуть міжнародні донори – ЄБРР та ОЕСР.

Як відзначають у «Миронівському хлібопродукті», філософія компанії послідовна і незмінна від дня заснування й до сьогодні. Це – прозорість ведення бізнесу, висока репутація відповідальної компанії, міцна корпоративна та ділова етика, лідерські позиції на ринку через чесну конкуренцію якісною продукцією. Для МХП важливо бути лідерами в агропромисловому секторі України, однак – ще більш важливо мати добру репутацію чесного бізнесу, якому довіряють на світових ринках. МХП із задоволенням приєднується до важливої та своєчасної ініціативи (UNIC), яку заснувала Рада бізнес омбудсмена.

«В основному боротьба ведеться на стороні попиту проти корупції. Ми ж акцентуємо увагу на пропозиції – якщо бізнес поводитиметься етично, це допоможе знизити рівень беззаконня. Одна з ключових цілей Мережі – надати компаніям інструменти і процедури для впровадження комплаєнсу у разі їх відсутності», – наголосив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, ініціатор Мережі. Він також додав, що ініціатива є всеукраїнською та націлена об’єднати доброчесний бізнес в Україні.

Новости по теме

| | | |