Торгівля відновлюється: експорт продукції зростає другий місяць підряд

2 сентября, 2020

Експорт продукції з України росте другий місяць поспіль. Липень 2020 року став кращим за червень, а зростання експорту в серпні, у порівнянні із липнем 2020 року, склало 13%. Про це повідомив Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України, торговий представник України, на своїй сторінці у Facebook.

«В серпні ми експортували лише на 1,61% менше, ніж у серпні минулого року. Що в умовах пандемії звучить як фантастика», — написав Качка.

Зазначимо, що експорт в цілому за 8 місяців цього року склав $30,91 млрд, що на 6,61% менше ніж минулого року. Разом з тим, імпорт просів на 12,39%, що теж не може не тішити.

«Звісно критичний погляд на стан торгівлі говорить, що проблем в нас з торгівлею ще досить багато. Проте, тішить те як швидко торгівля відновлюється. Це підтверджує не лише наша статистика, але і дослідження німецького Kiel Institute for the World Economy. Згідно нього міжнародна торгівля відновлюється значно швидшими темпами, ніж після кризи 2008 року», — наголошує торговий представник України.

Новости по теме

| |