Тренд на культивування обліпихи набирає обертів

31 августа, 2020

Вперше цю рослину згадали у восьмому столітті в тибетських медичних текстах, бо її використовували як ліки у Китаї. Зараз вона є однією з перших серед рослин за кількістю корисних речовин. В ній корисним можна вважати усе – від листків до коріння, тому й отримала рослина такі народні назви як «комора сонця», «золота ягода», «святі плоди». Обліпиха звичайна або швець звичайний містить понад 190 поживних речовин, з них тільки вітаміну С в 10 разів більше, ніж у лимоні. Але найдивніше те, що у рослини відсутній фермент, через який під час теплової обробки руйнується вітамін С. Тому компот або варення з цієї ягоди так само корисні, як й свіжа ягода. Обліпиха, на жаль, не відноситься до популярних для вирощування культур, але південним регіонам необхідно звернути на неї свою увагу. І ось чому…

Древні греки називали обліпиху «лискучий кінь», бо тварини, яких годували листками чагарнику, відрізнялися блискучою та густою гривою, відмінним здоров’ям та вгодованістю. Саме це підштовхнуло древніх лікарів спробувати лікувати людину чудовою ягодою. Згодом з’ясувалося, що обліпиха є дуже цілющим продуктом, що містить у всіх частинах рослини корисні елементи.

Вчені, які досліджували кору цієї рослини з’ясували, що в ній міститься велика кількість гормону щастя (серотоніну), навіть у 10 разів більше, ніж у шоколаді та бананах. Тому відвар кори рекомендовано застосовувати для поліпшення пригніченого настрою.

Ягоди обліпихи не тільки багаті на вітамін С, але й на такі вітаміни як А, В1, В2, В3, В5, В6, В9, Е, К и РР. Окрім цього, до складу ягід входять мінерали, мононенасичені жирні кислоти та активні біологічні речовини, фітонциди тощо. Тому в процесі пошуку ринку збуту врожаю не варто ігнорувати вітамінні заводи, бо саме вони можуть стати одними з основних покупців обліпихи. Денна норма речовин, необхідних для організму людини, знаходиться у двох великих ложках плодів, соку або варення. До лікувальних особливостей рослини відносять зниження ризику виникнення серцевих захворювань (інсульт та інфаркт), збільшення еластичності стінок кровоносних судин. Лікувально діє на нирки, печінку та запобігає крововиливу. Знижує рівень цукру у крові, тому рекомендований для вживання людям, що хворіють на цукровий діабет. Компоненти ягід використовують для виготовлення ліків проти шкірних захворювань, виразці шлунку. Незамінним є й лікувальний чай з обліпихи при грипі та застуді.

Не менш цілющими є й листки рослини. Використовуються при лікуванні суглобного ревматизму та подагри, а все тому, що при вживанні продукт виводить з організму надлишок щавлевої та сечової кислоти. Дослідження на тваринах показали, що вживання обліпихи може допомогти знизити рівень цукру в крові внаслідок збільшення секреції інсуліну і чутливості до інсуліну.

Зелені плоди обліпихи за присмаком чимось нагадають ананас, а ті плоди, що дозріли, мають приємний кислувато-солодкий смак. Тому обліпиха має попит й кулінарній сфері. З неї варять компоти, варення, джеми, виготовляють купажовані сиропи з додаванням інших ягід, соки та соуси. Ягоди використовують у свіжому вигляді, їх сушать, заморожують, а також застосовують як пряну добавку.

Найбільш цінною вважається обліпихова олія, що володіє лікувальними властивостями. Її добувають з листків, плодів та насіння рослини. Також олію можна отримати з жому, що залишається після перероблювання ягід на сік, тим самим зменшуючи відходи від виробництва. Особливості лікувального ефекту залежать від тієї частини рослини, з якої отримали олію. Наприклад, насіння і листя обліпихи особливо багаті кверцетином – флавоноїдом, пов’язаним зі зниженням кров’яного тиску і зменшенням ризиків серцево-судинних захворювань. До того ж вважається, що кварцетин вбиває клітини раку. А ось олія з плодів обліпихи бореться з інфекціями та вірусами. У косметології олію обліпихи застосовують для омолодження і як засіб проти випадіння волосся. Настоянки, відвари, чаї з обліпихи – все приносить неоцінну користь людині.

Чагарник обліпихи – невибагливий та морозостійкий. Його середня тривалість життя – 20 років. Починати потрібно з 10 га. За рекомендацією фахівців, вирощувати обліпиху вигідніше як нішеву культуру, бо за розрахунками плантація окупиться упродовж приблизно 4 років. Обов’язково потрібно врахувати, що обліпиха дводомна рослина, тому на ділянці повинні бути присутні рослини жіночого (листки саджанця мають зелений колір) та чоловічого (листки мають сизий колір з нальотом) типів. Рекомендоване співвідношення 4:1. Найбільша урожайність чагарнику настає на 8-10 рік життя, залежно від сорту.

Найбільші складнощі можуть виникнути при зборі врожаю. Обліпиху при вирощуванні у промислових масштабах можна збирати причіпним комбайном WJ, що призначений для збору чорної, червоної смородини, агрусу, чорноплідної горобини, обліпихи, шипшини та інших кущових ягід. Але у більшості випадків урожай збирають вручну. Це трудомісткий процес, тому й ціна на обліпиху та продукти її перероблювання відповідна (внутрішня ціна залежить від сорту та складає від 100 грн/кг). Термін збору залежить від терміну плодоношення того чи іншого сорту. Також важливо визначитися для виготовлення якого продукту знімається врожай. Наприклад, якщо це буде варення або компот, ягоду потрібно збирати у кінці серпня на початку вересня, бо саме в цей час плоди мають щільну структуру та не дають багато соку. До того ж в цей період обліпиха володіє самим високим вмістом аскорбінової кислоти. Через два-три тижні ягоди будуть придатні для виготовлення олії. Але дуже важливо не пропустити цей момент, бо потім ягоду складно зняти з гілки не пошкодивши. Полегшити збір можна тільки обравши сорти у яких плодоніжка значно довша (Чуйська, Дар Катуні). В наш час також пропонуються сорти, що не мають шипів та є самоплідними. Наприклад, Великан, Сонячна, Есель. Найбільш урожайним для вирощування у промислових масштабах рекомендований сорт Ботанічний з великою ягодою. При правильному догляді з одного 5-річного дерева цього сорту можна зібрати до 20 кілограмів врожаю. Крім того, не менший попит мають саджанці продуктивних сортів.

Обліпиха – це ще й гарний декоративний чагарник, що вимагає ретельного підрізування тільки після 10 років життя, тому може бути використаний у ландшафтному дизайні.

Ринок збуту обліпихи збільшується з кожним роком, як говорять експерти, майже у 10 разів. За досвідом фахівців, основний обсяг продукції вдається реалізувати всередині країни, тому не обов’язково шукати іноземних імпортерів. То може варто й фермерам півдня зайняти цю нішу поки відкрито «вікно можливостей», тобто фактично не має конкуренції? Тренд на обліпиху тільки набирає обертів, тому важливо не пропустити момент, який дасть можливість отримати додатковий прибуток та порадувати «сонячною ягодою» споживачів.

Новости по теме

| |