Компанія «Аскет Шиппінг» досягла 190 тисяч тонн зерна перевалки за місяць

30 августа, 2020

Обсяг місячної перевалки зернових «Аскет Шиппінг» склав 190 тисяч тонн. У філії сподіваються перевершити минулорічний рекорд перевалки — 204 тисяч тонн перевалки за серпень 2019 року. Про це повідомляє пресслужба компанії на сторінці в Facebook.

«За минулий 2019/20 МР перевалка нашого портового оператора в Бердянському морському порту склала рекордні 1,474 млн тонн зернових вантажів. Ми продовжили вдосконалювати технологію обробки вантажів, інвестували в передове перевантажувальний обладнання. Сьогодні в Бердянському морському порту наші стивідори виконують відвантаження зернових на суду з інтенсивністю близько 8 тисяч тонн на добу», — розповів заступник директора «Аскет Шиппінг» з регіонального розвитку Андрій Харченко.

Згідно з повідомленням, чотири бригади докерів-механізаторів ведуть цілодобову відвантаження зернових біля причалів БФ АМПУ на 4-6 суден одночасно.

«Максимальні досягнуті результати нашої спільної роботи — відвантаження 6,4 тисяч тонн за зміну і 11,5 тисяч тонн за добу», — поділилися в компанії.

Нагадаємо, раніше «Аскет Шиппінг» на Херсонщині перевалив майже 200 тисяч тонн зернових та олійних культур.

Новости по теме

|