Дотацією на підтримку агропромисловості скористались 103 миколаївські підприємства

28 августа, 2020

З грудня 2019 по червень 2020 року, державною підтримкою агропромислового комплексу скористалися 103 сільськогосподарські підприємства в Миколаївській області. Такі підприємства придбали 170 спецмашин на загальну суму 43 мільйони гривень. Про це під час брифінгу розповів начальник відділу бюджетного фінансування департаменту агропромислового розвитку миколаївської облдержадміністрації Ігор Потриваєв, — інформує Suspilne

«За цією програмою у поточному році (2020 рік — ред.) виплачено минулорічну заборгованість за жовтень-листопад за придбані більше 566 одиниць техніки. 285 сільгосппідприємств отримали допомогу на суму більше ніж 30 мільйонів гривень», — каже Ігор Потриваєв

Ця фінансова підтримка має дотаційно-компенсаційний характер. Наприклад, стосовно здешевлення вартості кредитів можуть звернутися ті сільгоспвиробники, які взяли кредит за цільовим призначенням, наприклад, на придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва. У садівництві фінансової підтримки підлягають ті сільгоспвиробники, які придбали садибний матеріал для плодів або винограду.

Державною підтримкою агропромислового комплексу також можуть скористатися бджолярі.

“Дотація є доступною для всіх фізичних осіб, суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і зареєстрували свої пасіки в реєстрі потужностей та мають ветеринарно-санітарний паспорт пасіки. Дотація надається на безповоротній основі за наявні в цьому році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить — 60 тисяч гривень одному отримувачу”, — каже головна спеціалістка відділу бюджетного фінансування департаменту агропромислового розвитку миколаївської ОДА Галина П’янова.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України виділив 4 мільярди гривень державної підтримки аграріям, на яку можуть розраховувати сільськогосподарські виробники Миколаївської області. Дотацією можуть скористатись як юридичні, так і фізичні особи-підприємці та просто фізичні особи.

Новости по теме

| |