За минулу добу на Миколаївщині браконьєри незаконно наловили риби на 111,5 тисяч грн

26 августа, 2020

У вівторок, 25 серпня, державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля в рейдах викрили три грубих порушень Правил рибальства з загальним збитком рибному господарства України на 111 503 грн. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Близько 17 години поблизу с. Яселка, Миколаївського району Миколаївської області, в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману інспекторами патруля було викрито порушення за ознаками ч.4 ст.85 КУпАП. Громадянин добував рибу сіткою мисиновою не маючи дозволу на промисел. В незаконний спосіб було добуто 96 екз. кефалі (сингіль). Збитки рибному господарства України склали 57 120 грн.

Пізніше, поблизу с. Елеваторне, Миколаївського району Миколаївської області, рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. У громадянина вилучено сітку мисинову та водні біоресурси (кефаль (сингіль) — 13 екз. та бичок — 5 екз.). Завдано збитків у розмірі 37 060 грн.

«Ще одне грубе порушення було викрито о 22 годині. В акваторії Березанського лиману рибпатрульні задокументували порушення зі збитками на 17 323 грн. Громадянин сіткою добув 29 екз. кефалі (сингіль) та 2 екз. бичка», – коментує начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко.

Інцидент зафіксовано в районі с. Вікторівка, Миколаївського району Миколаївської області.

На порушників складені адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення. Розглядається питання щодо відкриття кримінальних проваджень за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Новости по теме

| | |