В Україні скасували підозру президенту Національної академії аграрних наук у заволодінні земель НААН

26 августа, 2020

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скасувала підозру президенту Національної академії аграрних наук України Ярославу Гадзалу у причетності до заволодіння особливо цінними землями НААН. Про це інформує  slovoidilo.ua.

«Підозри скасували Ігорю Гринику, директору Інституту садівництва НААН, Ігорю Ібатулліну, першому проректору Національного університету біоресурсів і природокористування України, Анатолію Заришняку, віце-президенту, головному науковому секретарю НААН, і В’ячеславу Власову, директору Національного наукового центру „Інститут виноградарства і виноробства“ ім. В.Є. Таїрова НААН», — йдеться в повідомленні.

У Національному антикорупційному бюро заявили, що стосовно запитуваних у запиті осіб прокурором у кримінальному провадженні 18 травня ухвалено рішення про закриття кримінального провадження на підставі пункту 3 частини 1 статті 284 Кримінального процесуального кодексу України (не встановлені достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати).

Слід додати, що у САП підтвердили закриття провадження в частині оголошених підозр, але додали, що слідство у справі триває.

Нагадаємо, що у очільника Інституту садівництва, що входить у структуру аграрної академії наук, Ігоря Гриника та його родичів,  виявили низку земельних ділянок. 

Новости по теме

| | |