На Одещині виробництво сільгосппродукції знизилось вдвічі

24 августа, 2020

На Одещині виробництво сільськогосподарської продукції за рік скоротилось вдвічі. Це найгірший показник серед всіх регіонів України. Про це свідчать дані Державної статистики України.

Нагадаємо, що загалом по всій Україні з початку 2020 року спостерігається зниження виробництва сільгосппродукції в середньому на 11,2% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Згідно статистики, на Одещині з початку року в господарствах всіх категорій виробили продукції сільського господарства лише 53% від минулорічних показників. З них продукція рослинництва — 47,8%, продукції тваринництва — 92,2%.

Найбільший спад виробництва спостерігається в підприємствах. Там виробили лише 38,6% продукції сільського господарства від минулорічних показників. З них продукція рослинництва — 36,9%, продукції тваринництва — 96,5%.

Дещо краща ситуація в господарствах населення — 79,7% продукції сільського господарства від минулорічних показників. З них продукція рослинництва -75,2%, продукції тваринництва — 91,4%.

Загалом спад виробництва сільгосппродукції спостерігається і на Миколаївщині — 78,1% від минулорічних показників. Майже ідентичні показники демонструє Херсонська область — 98% від минулорічних показників.

Новости по теме

| | |