Мінекономіки виступає проти ліквідації Держпродспоживслужби

23 августа, 2020

Мінекономіки виступає проти ліквідації Держпродспоживслужби та розподілу її повноважень між МОЗ і новим органом при Мінекономіки, — інформує «Європейська правда».

Про це йдеться у листі Мінекономіки до профільних асоціацій та громадських організацій, який є у розпорядженні редакції.

У листі пояснюють, що Міністерство охорони здоров’я підготувало проєкт рішення уряду, за яким існуюча Держпродспоживслужба (Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів) має бути реорганізована, і контроль безпеки та якості харчових продуктів передадуть новому органу — «Державній службі по контролю захворювань України».

Проєкт планують винести на наступне засідання уряду.

«На наше переконання, будь-які трансформації органів влади, що відповідають за санітарне та епідеміологічне благополуччя населення на фоні значного збільшення захворюваністю коронавірусною інфекцією COVID-19 в Україні, є вкрай небезпечним заходом. До того ж такий крок може негативно позначитися на адміністративному навантаженні на бізнес, погіршити бізнес-клімат, спричинити неприйнятні затримки у надання адміністративних послуг і оформлення документів дозвільного характеру», — зазначає Мінекономіки у листі. 

Мінекономіки просить профільні асоціації висловити свою офіційну позицію щодо цієї ініціативи та надіслати міністерству. Ймовірно, позиції від асоціацій планують використати як додатковий аргумент проти ліквідації Держпродспоживслужби.

Новости по теме

|