Миколаївський рибпатруль за два дні затримав відразу кілька браконьєрів, які незаконно виловлювали рибу та раків

20 августа, 2020

На Миколаївщині затримали чергових браконьєрів, які здійснювали незаконний вилов риби. Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що 18 та 19 червня державні інспектори в рибоохоронних рейдах викрили низку грубих порушень Правил любительського і спортивного рибальства, а також вилучили з Південного Бугу та у порушника 323 незаконні раколовоки, — інформує пресслужба патруля.

Так, у рейді по Бузькому лиману 18 червня о 5 години ранку, біля села Лупареве, було викрито порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Порушник 3-ма сітками незаконно добув: 60 — екз. пузанка, 23 — екз. тарані, по 2 — екз. судака, кефалі, карася та 1 екз. бичок. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 14 433 грн. В середу, 19 червня, на Бузькому лимані було викрито ще одне порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП зі збитками на 9 690 грн. Громадянин за допомогою незаконного знаряддя лову — драча здобув 19 екз. судака. Окрім цього, з лиману було вилучено 6 сіток. Риба з них випущена назад в природне середовище.

На річці Південний Буг у районах селищ Дмитрівка, Нова Пристань та Новогригорівка рибпатрульними виявлено та вилучено 312 безгосподарських раколовок. Раки в живому вигляді випущені до річки. Ще 11 раколовок були вилучені у порушника при спробі їх встановлення в річку. В рейді річкою Інгул, біля села Пелагіївка, було викрито ще одне грубу порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП зі збитками на 765 грн.

На порушників складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Новости по теме

| | | | |