В рамках Agro-2020 відбувається масштабна виставка органічних продуктів, засобів та технологій (ФОТОРЕПОРТАЖ)

13 августа, 2020

В рамках спеціалізованої виставки органічних продуктів, засобів та технологій Agro-2020 відбувається масштабна виставка-ярмарок органічних українських виробників. Десятки підприємців, що пропонують продукти, так і органічні засоби і технології для виробництва, презентували свої доробки відвідувачам Agro-2020, — інформує АгроЮг.

— Тут лише представники органічного сектору — це аграрії, які виробляють харчові продукти, але більшість з них — це ті, хто виробляють допоміжні заходи для органічного виробництва. Контингент виставки Агро-2020 — це фермери, а фермери цікавляться тим, що можна застосовувати беспечного для органічного виробництва, — розповів кореспондентам АгроЮг Андрій Коняшин — виконавчий директор Федерації органічного руху України 

Андрій Коняшин

Одначе, коронавірус і останні події в світі вплинули на розвиток органічної продукції в Україні. Рівень виробництва став стрімко зменшуватись, — розповів Анрій Коняшин.

— Коронавірус вплинув на органічне виробництво, безумовно, зменшились обсяги реалізації тих, хто орієнтувався на зовнішні ринки. Коронавірус зачепив і Європу, США, азійські країни. А переважна частина органічних продуктів експортувалась за кордон. Багато хто з виробників бідкається, адже зменшується і виробництво. 

Читайте: Держава підтримуватиме органічних виробників в Україні: розроблено три пропозиції

Оскільки Україна, як повідомляв заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, взяла курс на розвиток органічного виробництва, лишається сподіватись, що депутати таки підтримують і розроблять процедуру державної підтримки органічних виробників, — сподівається Андрій Коняшин. Адже органічне харчування вибирають свідомі громадяни, які піклуються про своє здоров’я.

— Хто турбується за своє житя, здоров’я в першу чергу звертається до органічної продукції. Органічні продукти — безпечні продукти, вони вироблені без пестицидів, хімічних добрив, без хімічних, синтезованих елементів. Вони вироблені із застосування дозволених препаратів, які основуються на роботі мікробів, або на органічних добривах, або безпечних технологіях виробництва. Органік — це безпека, це здоров’я. 

Пропонуємо ознайомитись з виставкою-ярмарком органічної продукції у фоторепортажі від АгроЮг.

 

Новости по теме

| | | |