На Миколаївщині самовільно засіяли соняшником 40 га сільгоспземель

12 августа, 2020

У місті Нова Одеса Миколаївської області виявлено факт самовільного зайняття земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 40 га, розташованої в межах Новопетрівської сільської ради. Підприємця, скоївшого зазначені дії, судовим рішенням зобов’язано сплатити до місцевого бюджету 43 тис. грн. збитків. Про це повідомляє Прокуратура Миколаївської області.

«Установлено, що підприємець за відсутності правоустановчих документів самовільно засіяв соняшником зазначену земельну ділянку, за що був притягнутий до адміністративної відповідальності. При цьому, нараховані порушнику збитки заподіяні внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки у розмірі 43 тис. грн. до бюджету у добровільному порядку не відшкодовано», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення до місцевого бюджету шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки, який був підтриманий судом першої та апеляційної інстанцій.

На даний час кошти у розмірі 43 тис грн стягнуто на користь місцевого бюджету та можуть бути використані на потреби громади.

Новости по теме

| |