«КВС-Україна» та «Нібулон» співпрацюватимуть з метою реалізації гібридного жита

9 августа, 2020

Компанії «КВС-Україна» та «Нібулон» підписали меморандум про співпрацю у галузі налагодження ділових зв’язків з агровиробникам з метою організації викупу урожаю в господарствах. Про це повідомляє latifundist.com.

«Згідно з меморандумом, „КВС-Україна“, як відомий виробник і постачальник високоякісного насіння пшениці, гібридного жита, кукурудзи, цукрових буряків, ріпаку та інших культур, сприятиме налагодженню ділових зв’язків між агропідприємствами і „Нібулоном“ з метою організації викупу врожаю гібридної жита „КВС-Україна“ трейдером у аграріїв», — йдеться в повідомленні.

При цьому «Нібулон» буде самостійно проводити переговори про викуп врожаю гібридного жита у агропідприємств, які віддали перевагу при виборі насіння селекції KWS.

«Співпраця спрямована на те, щоб допомогти аграріям, які вирощують насіння селекції KWS, вигідно реалізувати надлишки врожаю гібридного жита. Тому аграрії з різних регіонів України зможуть реалізувати урожай гібридного жита за допомогою компанії „Нібулон“», — додали в компанії.

Таким чином, «КВС-Україна» та «Нібулон» заявляють, що таким чином сприяють розвитку сільськогосподарської галузі в Україні та підтримки українського сільгоспвиробника.

Новости по теме

| |