На Миколаївщині у прокуратурі оскаржили рішення суду щодо виправдання фермера за підробку документів

4 августа, 2020

Апеляційний суд задовольнив апеляцію державного обвинувача на виправдувальний вирок Арбузинського районного суду від 24.01.2019, яким особа виправдано за ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України, і повернув справу на новий судовий розгляд до суду першої інстанції. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Миколаївської області.

«У вказаній справі органом досудового слідства обвинувачуються 36-річний житель Арбузинського району у тому, що у грудні 2013 року навмисно вніс завідомо неправдиві відомості до протоколу загальних зборів членів фермерського господарства, в подальшому на підставі цього протоколу вніс зміни до установчих документів, здійснив переєстрацію фермерського господарства в інше, де став головою, набувши певних прав та обов’язків та звільнивши з посади колишнього голову», – йдеться у повідомленні.

Суд першої інстанції, виправдовуючи чоловіка за підроблення документів та використання підроблених документів, дійшов висновку про недоведеність в його діях складу кримінальних правопорушень.

Колегія суддів Миколаївського апеляційного суду, задовольняючи апеляційну скаргу прокурора, зазначила про невідповідність висновків суду першої інстанції, викладених у судовому рішенні, фактичним обставинам кримінального провадження, оцінці доказів сторони обвинувачення без належного розгляду всіх обставин справи в їх сукупності, допущенні істотних порушень вимог кримінального процесуального закону.

Новости по теме

| | |