Лещенко повідомив, що інвентаризацію сільгоспземель відстрочили до вересня

4 августа, 2020

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності перенесено на 21 вересня 2020 року через коронакризу. Про це  на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко.

«На жаль, через COVID-19 і карантинних обмежень, які були введені по всій країні, цей процес затягнувся. Всі виконавці визнали, що не змогли виконати свої зобов’язання до 20 липня, як передбачалося підписаними угодами. Через карантин і наявності великої кількості оскаржень тендерних закупівель в Антимонопольному комітеті, укладення договорів відбулося лише в травні-червні, а не в березні. В силу цих обставин інвентаризація стартувала на 2 місяці пізніше, ніж заплановано», – зазначив він.

Окрім того, Лещенко уточнив, що за результатами зустрічі з представниками компаній, які перемогли в тендерах на проведення державної інвентаризації земель в Україні, прийнято рішення узгодити з Кабінетом Міністрів України відстрочку завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності до 21 вересня 2020 року.

Згідно з повідомленням, виконавці запевнили, що в двомісячний термін роботи будуть виконані.

Новости по теме

| | | |