В ДПЗКУ вже прийняли на зберігання 200 тисяч тонн зерна

3 августа, 2020

Всі підприємства АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) готові до збирання і вже прийняли на зберігання понад 200 тис. тонн зернових культур. Елеватори корпорації можуть працювати з 15 різними культурами: просо, сорго, овес, гречка, жито, ячмінь, пшениця, кукурудза, соняшник, льон, ріпак, гірчиця, соя, горох і рис.

«На сьогоднішній день ми готові на 100% і всі філії почали прийом зерна», – зазначив директор департаменту елеваторної діяльності ДПЗКУ Святослав Козленко.

Він також зазначив, що філії корпорації надають цілий комплекс послуг: проведення аналізів і лабораторних досліджень, визначення якості, зважування, сушки, очищення, вентиляції та знезараження зерна при необхідності. Також на підприємствах ДПЗКУ виробляють калібрування кукурудзи, формування насіннєвого матеріалу і фасування.

Корпорація постійно працює над розширенням списку послуг для клієнтів. У поточному році ДПЗКУ активно модернізує лабораторію.

«Один із пріоритетів корпорації сьогодні – робота лабораторій. Для того, щоб надавати якомога якісніші послуги ми провели модернізацію матеріально-технічної бази лабораторій, організували навчання співробітників», – вказав директор департаменту елеваторної діяльності корпорації.

Святослав Козленко додав, що одним з основних напрямків діяльності, над яким працює компанія, — створення продуктів з доданою вартістю.

Новости по теме

| | |