У сімейній сироварні на Херсонщині виготовляють патріотичний жовто-блакитний сир

2 августа, 2020

На Херсонщині у сімейній сироварні Едуарда й Данило Репілевських, що в селі Мар’янівці Каховського району налагодили виробництво незвичного жовто-блакитного сиру. Про це повідомляє «Голос України».

Його так і нарекли «Прапор». Секретний рецепт «патріотичного» сиру автори кулінарного шедевру не розкривають — лише запевняють, що на нього пішли виключно натуральні інгредієнти. Утім, інших тут й не використовують.

Директор сільськогосподарського підприємства Данило Репілевський розповів, що для початку зробили лише двісті кілограмів оригінального смаколика — хотіли подивитися, як піде. Та споживачі Херсонщини й Миколаївщини теж виявилися патріотами: розкуповували новинку залюбки.

Тож перша партія сиру в кольорах українського прапора розійшлася в торговельній мережі за лічені дні. Тепер зварили вже й другу, на півтонни. Могли й більше, проте сировину — молоко — в Мар’янівці дають кози альпійської породи з невеличкої ферми на три сотні голів. Виходить лише 200-250 кілограмів сиру на день, а для задоволення попиту (продукцію сімейної сироварні люди встигли розкуштувати) цього вже обмаль.

Тому кількість кіз у перспективі хочуть збільшити вдвічі. Тоді славнозвісний «Прапор» зможуть спробувати на смак і в інших регіонах країни.

Новости по теме

| |