Вперше в Україні на базі порту з’явився аграрний супермаркет

31 июля, 2020

Дистриб’юторська мережа «УкрАгро НПК» і «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» (обидві компанії входять в Group DF) спільно відкрили перший «аграрний супермаркет» на території порту в Україні, який за форматом є оптово-роздрібним складом-магазином. Цільова аудиторія торгової точки-клієнти порту і фермери Миколаївської та Одеської області. Про це 30 липня повідомила прес-служба Group DF.

«Упевнений, що аграрний супермаркет в нашому порту відкритий в потрібний час і в потрібному місці. Відкриття цієї точки покликане задовольнити попит наших аграрних клієнтів. Якщо раніше аграрій або трейдер віз урожай в порт для перевалки, вивантажував його і назад їхав порожніми, то зараз їм буде вигідно по шляху назад купити добрива або інші продукти необхідні для ведення агробізнесу, і поїхати назад навантаженим. Це скорочує логістичні витрати наших клієнтів», – пояснив Алім Агакішієв, начальник порту «Ніка-Тера».

Відкрита торгова точка повністю обладнана для прийому, зберігання, фасування і відвантаження продукції.

«Наша цінова стратегія-продавати товари за найбільш конкурентними в регіоні цінами. На старті асортимент продукції представлений різними видами азотних і складних добрив в різних видах упаковки. У наших планах поступове розширення асортименту: ми плануємо торгувати насінням, засобами захисту рослин, іншими хімікатами. У майбутньому ми зможемо продавати інші товари та послуги, необхідні фермерам, агровиробникам, трейдерам», – зазначив Володимир Довбня, генеральний директор «УкрАгро НПК».

Згідно з повідомленням, побудова найпотужнішої мережі регіональних складів по всій Україні є частиною загальної стратегії азотного бізнесу Group DF. Розвиваючи власну дистриб’юторську мережу, азотний бізнес групи прагне підвищувати свої конкурентні переваги серед вітчизняних виробників мінеральних добрив і перед імпортерами.

Новости по теме

| | | | |