«Нібулон» отримав дозвіл самостійно доставляти зерно до терміналу зі станції Миколаїв-Вантажний

29 июля, 2020

ТОВ «СП «Нібулон» отримало дозвіл від АО «Укрзалізниця» самостійно здійснювати подачу та забирання вагонів із колії станції Миколаїв-Вантажний до перевантажувального термінала компанії власним локомотивом. Про це повідомила прес-служба компанії.

Зазначається, що локомотив ТГМ 4 «Нібулон» придбав ще минулого року. Однак до цього часу він виконував лише вантажні маневри на території морського перевантажувального термінала компанії в Миколаєві. Відтепер тепловоз виконуватиме весь комплекс робіт із подачі та забирання вагонів зі станції Миколаїв-Вантажний до перевантажувального термінала компанії, оптимізуючи власну роботу та заощаджуючи кошти.

«Технічний стан локомотива перевірено фахівцями технічного персоналу підрозділу локомотивної служби АТ «Укрзалізниця», що затверджено актом відповідності справного стану. А локомотиво-складацькі бригади пройшли успішну перевірку знань із нормативних документів безпеки руху поїздів та правил технічної експлуатації залізниць України. У результаті визначено, що локомотив та локомотиво-складацькі бригади повністю відповідають усім вимогам для виїзду на колії загального користування  станції Миколаїв-Вантажний АТ «Укрзалізниця», — розповів Юрій Нанакін, начальник дільниці залізничного транспорту «Нібулону».

Загалом «СП «Нібулон» придбав 108 вагонів-хоперів бункерного типу для перевезення зерна. 

Новости по теме

| |