В Українській горіховій асоціації підозрюють, що затвердження підтримки садівництва затримують навмисно

29 июля, 2020

За весь час існування програми підтримки садівництва ще не було такої бюрократії, як зараз. Таку думку висловив президент Української горіхової асоціації Геннадій Юдін у коментарі propozitsiya.com.

Він дізнався, що нещодавно наказ про затвердження нормативів розподілу коштів, виділених на підтримку садівництва, було повернуто на доопрацювання.

«Вісім профільних асоціацій протягом п’яти місяців працювали над проектом наказу, він практично дійшов до міністра – і раптом його вже з приймальні завернули», – коментує ситуацію Геннадій Юдін, додавши, що інформація про те, що саме допрацьовується в проекті наказу, тримають в таємниці.

Все, що відповіли в міністерстві, що збираються змінити нормативи відшкодування. Невідомо і хто саме допрацьовує документ.

Юдін каже, що планує порушити питання про це міністерським чиновникам на нараді 3 серпня. Але на той час до закінчення терміну подачі документів на отримання компенсації садівникам залишиться менше двох місяців.

Все це породжує підозру, що з наказом затягують навмисне, щоб гроші так і не були використані для підтримки садівництва. Тоді чиновники з легким серцем переадресовують їх на інші цілі. З якими вже явно визначилися.

Новости по теме

| |