Білорусь заборонила ввезення свинини з деяких областей України

23 июля, 2020

Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь ввів тимчасову заборону на постачання свинини з 8 областей України через африканську чуму свиней (АЧС). Про це йдеться у відповідному вказівці відомства.

«Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду повідомляє, що за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин на території Вінницької, Волинської, Запорізької, Херсонської, Рівненської, Сумської, Тернопільської та Чернігівської областей України зареєстровані випадки захворювання сприйнятливих видів тварин африканською чумою свиней», – наголошується в документі .

У зв’язку з цим з 22 липня вводяться тимчасові обмеження на ввезення на територію Білорусі з цих області України живих свиней, сперми кнурів, свинини і продуктів її переробки, шкіряної, рогокопитного і кишкової сировини, щетини, м’яса від диких кабанів, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин. Обмеження введені також щодо кормів і кормових добавок для тварин рослинного і тваринного походження, в тому числі з птиці і риби.

Дія всіх раніше виданих дозволів на ввезення даної продукції призупинено.

Новости по теме

| | |