Фермерство на Миколаївщині будує новий корівник на 2,3 тис. голів

23 июля, 2020

СТОВ «Промінь» (Миколаївська область) будує новий корівник на 2,3 тис. голів. Наразі завершуються земляні роботи і починаються фундаментні. Про це проінформував видання AgroTimes директор господарства Сергій Ясевін.

«Уже повністю придбаний металокаркас від українського виробника «ЦКС». 20 липня почався монтаж каркасу», – уточнив він. Будівля буде розміром 365 х 90 м.

Також уже обрали французьке гумове покриття Bioret Agri від «ЛактаЛюкс». На ньому зупинилися після порівняння різних зразків килимків, у тому числі робили колінний тест.

«По ціні він виявився вигіднішим, трохи тоншим за інші (але це не критично для нас), із гарним показником міцності і довговічності, бо це первинна гума, а не перероблена», – пояснив Сергій Ясевін.

На гумове покриття стелитимуть унікальну підстилку – віджатий гній, який отримуватимуть  від корів. Він додав, що «Промінь» подає заявку на отримання компенсації від держави за придбання вітчизняного обладнання, але не ставить у залежність від нього весь бізнес.

«Бо можна легко пролетіти, – пояснив директор. –  Дадуть – то й добре».  

Термін здачі корівника в експлуатацію – до кінця 2021 року. За словами Сергія Ясевіна, господарство планує також модернізувати два наявних корівника.

«Розраховуємо, що коли здамо в експлуатацію новий, переведемо туди всіх корів і поставимо на реконструкцію раніше зведені корівники», – зазначив він

Новости по теме

| | |