На Миколаївщині, щоби побудувати торговельний павільйон, підприємець незаконно зрубав чотири дерева

23 июля, 2020
У місті Первомайську зафіксовано факт самовільного знищення дерев, 30 червня 2020 року у місті Первомайську по вулиці Коротченка зафіксовано факт самовільного знищення до ступеня припинення росту зелених насаджень, а саме чотирьох дерев породи «Ялиця» діаметрами 21, 25 (два дерева) та 26 см та одного дерева породи «Туя» діаметром 35 см, інформує Державна екологічна інспекція в Миколаївській області.
За результатом виїзду на місце державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища складено протокол огляду місця подій.
Користувачем даної земельної ділянки, Комунальним підприємством «Місто майбутнього», надано договір про співпрацю з місцевим мешканцем. Згідно пояснень директора КП «Місто майбутнього», дана земельна ділянка передана для будівництва торгівельного павільйону. Ордер на знесення дерев оформлено не було.
Відповідно до статті 153 Кодексу України про адміністративне правопорушення порушника притягнуто до адміністративної відповідальності. Збиток, завданий навколишньому природному середовищу, становить 8900 грн.
Таким чином, до порушника вжиті всі заходи, передбачені чинним законодавством.

Новости по теме

| |