На Одещині ФГ «Пан Білан» планує постачати на ринок органічні салати

23 июля, 2020

В Одеській області фермерське господарство «Пан Білан» почало вирощувати салати в 2006 році, коли ця культура не мала великого попиту й широкого вжитку. Та за останнє десятиріччя все змінилося. Тепер це господарство щодня реалізує на продаж від однієї до двох тонн продукції салатів, а невдовзі почне виробляти органічну зелень. Про це в коментарі виданню AgroTimes розповів власник господарства Віталій Білан.

«Ми нарощуємо обсяги, поступово переходимо до органічного вирощування. Кілька років тому виділили під це ділянку й від 2021 року будемо постачати на ринок салати, вироблені за органічними технологіями й сертифіковані «Органік Стандартом», – повідомив Віталій Білан.

Читайте також: Як на ФГ «Пан Білан» побудували успішний бізнес на вирощуванні салатів і касетної розсади

ФГ «Пан Білан» в селі Мирне Біляївського району на Одещині обробляє 78 га південних чорноземів. Господарство має 1 га плівкових теплиць. Спеціалізується на вирощуванні ранніх зеленних культур: салату, петрушки, кропу, цибулі на перо. У касетах вирощують на продаж розсаду томатів, солодкого перцю, баклажанів, ранньої капусти, дині, коренеплідної селери.

Новости по теме

| | | | |