«Медові Брати» з Миколаївщини продегустували та розказали про один з перших своїх медів, який став класикою

23 июля, 2020

Відомі медороби з Миколаївщини — «Медові Брати», розпочали публічну дегустацію медів власного виробництва. В прямих ефірах на своїй сторінці в Facebook медороби розповідають особливості того чи іншого виду меду, його смакові якості, а також рекомендують з чим його варто вживати.  Один із засновників бренду  «Медові Брати» Дмитро Кушнір розповів про мед з якого все розпочиналось — «Степи Побужжя», — інформує АгроЮг.

Мед «Степи Побужжя» виробляється в унікальній місцевості (теруарі) на Миколаївщині в Первомайському районі.

«Степи Побужжя» — це мед, з якого все починалось. Це наша історична пасіка, яка знаходиться в Первомайському районі Миколаївської області у долині річки Південний Буг, де знаходиться регіональний ландшафтний парк Гранітно- степове Побужжя. Це мед, який був одним з наших найперших медів», — розповідає Дмитро Кушнір. 

Що ж робить цей мед таким особливим? Перш за все місцевість, в якій він добувається, де ростуть унікальні ендемічні рослини.

Дмитро Кушнір

«Теруар цього меду — це унікальна місцина, яка входить в десятку природніх чудес України. Вихід розломів земної кори на поверхню посеред степу, які утворюють пороги, скелі. Таке враження, що ви знаходитесь в горах. Південний Буг тут тече ніби гірська річка з порогами. Унікальна місцина, унікальний мікроклімат. Відповідно, дуже велика кількість ендемічних рослин, які ростуть тільки в цьому теруарі — в цій місцевості, які дають дійсно унікальний мед». 

Цей мед вважається класичним у «Медових Братів».

«Це класика меду Південної України, класика степового меду. Те, що називають у нас — соняшник, але наші дослідження показали, що максимум соняшника, який був в цьому медові — 20-25%. Тобто він там є, але він не монофлорний соняшниковий мед. Це степове різнотрав’я. Кожен рік мед має своє своєрідне, специфічне забарвлення». 

Дмитро Кушнір розповів про смакові якості меду «Степи Побужжя». Відзначив насичений, яскравий аромат.

«Колір цього меду сонячно-жовтий, дуже насичений, яскравий. Аромат досить стриманий, тонкий, відчувається легка кислинка. В той самий час дуже елегантний, благродний запах. Вибух смаку у роті — повний, насичений, фруктовий. Відчувається груша, стигле яблуко, довгий післясмак з легенькою кислинкою притаманною лісовим ягодам. Цей мед, як добре вино, розвивається з часом і постійно змінює свої характеристики. Весь час він розвивається, змінюється, живе». 

До речі Дмитро Кушнір радить вживати цей мед разом з чорним шоколадом. Тоді розкриваються його неймовірні смакові якості.

«Гіркота шоколаду вибухає неймовірною палітрою смаків у поєднанні з медом. Фркутова складова меду теж відкривається новими барвами. Мед універсальний. Його можна пробувати з різними продуктами, бо це медова класика України». 

Нагадаємо, що АгроЮг писав про дивовижну історію «Медових Братів» .

Також читайте: Медові сомельє: як «Медові Брати» з Миколаївщини започаткували дегустацію медових продуктів

Новости по теме

| | |