За рік сільсьгосппідприємства групи компаній «ПАЕК» сплатили 175,8 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів

20 июля, 2020

Сільськогосподарські підприємства групи компаній «ПАЕК», в 2019 році сплатили до бюджетів усіх рівнів Миколаївської області 175,8 млн грн податків і зборів. Це склало 8,6% від загальних надходжень по підприємствах-сільгоспвиробниках, основним видом яких є вирощування зернових культур в регіоні.  Подібну інформацію надали в  Державній податковій службі у відповідь на інформаційний запит «АгроЮг».

Загалом в  обробці групи компаній «ПАЕК» знаходиться 3% від всіх земель, що задіяні в сільгоспвиробництві в Миколаївській області.

До держбюджету від сільгосппідприємств за минулий рік надійшло 127, 8 млн грн. Це склало 11,4% від загальних надходжень податків підприємств-сільгоспвиробників Миколаївщини в державну скарбницю. До місцевих бюджетів було сплачено 32,8 млн грн — 4,4% надходжень податків від сільськогосподарських підприємств області.

За січень 2020 підприємства групи компаній «ПАЕК» сплатили податків до бюджетів усіх рівнів 15,2 млн грн, що, в свою чергу, становить 10,3% від загальних надходжень по сільгосппідприємствам.

 

Новости по теме

| |