Розлив олії в акваторії Миколаївського морпорту завдав збитків на 5 млн грн

17 июля, 2020

Розлив олії в акваторії Миколаївського морського порту завдав збитків державі на загальну суму 5 020 599,38 грн. Судновласнику CHALLENGE SHIPPING LTD надана претензія. Про це інформує Державна екологічна інспекція в Миколаївській області.

З метою встановлення характеру та розміру завданих збитків Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області організовано виїзд на місце. Під час обстеження державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області спільно з фахівцями підприємства було виявлено забруднення поверхні причалу навколо теплоходу «New Challenge», а також забруднення акваторії Бузького лиману рослинною олією (усього з акваторії було зібрано 300 кг олії).

Такими діями було порушено вимоги статті 100 Водного Кодексу України (підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється забруднювати, засмічувати поверхні водозборів, льодового покриву водойм, водотоків, а також морів, їх заток і лиманів виробничими, побутовими та іншими відходами, сміттям, нафтовими, хімічними та іншими забруднюючими речовинами.).

За дане правопорушення на капітана теплоходу «New Challenge» був складений протокол та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення.

Нагадаємо, що АгроЮг повідомляв, 12 липня 2020 року Миколаївська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» повідомила про надзвичайну подію, внаслідок якої відбувся порив трубопроводу з рослинною олією.

Новости по теме

| |