Компанія «Нібулон» у південному регіоні завершує жнива

17 июля, 2020

Наразі виробничі філії «НІБУЛОНа» зібрали врожай на 16 тис. га (50 % запланованих площ). Активно працюють філії Південного та Східного регіонів, найближчим часом до них приєднаються підприємства Західного регіону. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Найпершими стали до роботи й наразі закінчують жнива підприємства Південного регіону. Незважаючи на складні погодні умови в цьому році на півдні країни, часткову втрату озимих культур внаслідок несприятливих умов у першому півріччі, філіями півдня намолочено понад 25 тис. тонн зерна.

У розпалі збиральна кампанія у Східному регіоні. Там філії зібрали весь озимий ячмінь, пшеницю – на 50 % запланованих площ. Лідером за врожайністю озимого ячменю у цьому регіоні є філія «Біловодська» із середньою врожайністю 40,0 ц/га. Лідерами за врожайністю пшениці – «Куп’янська» (50,5 ц/га), «Біловодська» (47,2 ц/га) та «Сватівська» (43,1 ц/га).

У повній готовності й підприємства Західного регіону, які чекають покращення погодних умов для вступу у збиральну кампанію ранніх зернових 2020. Там виробничі філії цього року збиратимуть врожай на площі 9,5 тис. га.

Як відмітив заступник генерального директора з сільськогосподарського виробництва Костянтин Хмельницький, стан озимих культур у цьому сезоні доволі строкатий, що зумовлено неоднорідною вологозабезпеченістю того чи іншого регіону. У порівнянні з попередніми роками, він значно кращий у Східного регіону, і прогнозується дещо слабшим на заході. Інша ситуація й на півдні, де через тривалу ґрунтову посуху врожай сформувався, на жаль, нижче середнього багаторічного рівня. Проте, близько 90 % зібраного врожаю пшениці  має високу якість і зараховано на підприємства зі зберігання зерна ІІ класом.

Усього сьогодні виробничі філії «НІБУЛОНа» зібрали сільгосппродукцію з 16 тис. га із запланованих 33 тис. га. Тож, за сприятливих погодних умов, до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.

Наразі в компанії стартувала підготовка до наступного аграрного сезону 2021, зокрема закупівля мінеральних добрив і насіння, первинна підготовка ґрунту під сівбу озимих культур.

Новости по теме

| |