«Аскет Шиппінг» на Херсонщині перевалив майже 200 тисяч тонн зернових та олійних культур

14 июля, 2020

Херсонська філія «Аскет Шиппінг» в 2019/20 МР проекспедирував 198,5 тисяч тонн продуктів переробки зернових і олійних культур, шротів і висівок. Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

Як уточнив директор Херсонської філії Борис Веракша, результат аграрного сезону можна порівняти з показниками за 2018/19 МР, коли компанія перевалила близько 200 тисяч тонн вантажів. У планах на новий сезон – залучення нових клієнтів і розширення діапазону послуг по Херсону та Херсонської області.

«Ідея відкрити філію «Аскет Шиппінг» в Херсоні виникла у Дениса Русина ще в 2011 році, з метою розширити ринок експедиторських послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. Херсон – регіон досить специфічний, перевалка вантажів здійснюється на р.Дніпро не тільки через морський порт ХМТП, а й через річковий порт, приватні зернові термінали. При цьому велика частина зернових вантажів регіону приблизно з 2016-2017 рр перейшла до Миколаєва, на глибоку воду. Тому ринкові умови тут відрізняються високою конкуренцією експедиторських компаній і жорсткою боротьбою за кожного клієнта», – зазначає Борис Веракша.

Вантажообіг Херсонської філії «Аскет Шиппінг» з початку роботи (2011 рік) перевищив 2 млн тонн.

Новости по теме

| |