Депутат сільради у Березнегуватському районі незаконно зайняв 6 га лісфонду та засіяв їх сільгоспкультурами

13 июля, 2020

Депутата Любомирівської сільської ради Березнегуватського району визнано винним у самовільному зайняттю земельної ділянки лісового фонду площею 6 га. Про це йдеться у повідомленні Прокуратури Миколаївської області.

Вироком Березнегуватського районного суду депутата Любомирівської сільської ради Березнегуватського району визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.197-1 КК України – самовільному зайнятті земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику.

«Згідно вироку суду, депутат, не маючи будь-яких законних підстав самовільно зайняв земельну ділянку лісового фонду площею 6 га, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Березнегуватське лісове господарство», обробив та засіяв сільськогосподарськими культурами – ярим ячменем та соняшником. Протиправними діями вказаної особи державі спричинено шкоду в розмірі 197 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Обвинуваченому призначено покарання у виді штрафу у розмірі 210 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 3570 грн. На користь держави стягнуто зібраний із самовільно зайнятій ділянці врожай на загальну суму 38 тис. грн.

На даний час вирішується питання щодо стягнення з обвинуваченого на користь державі шкоди, заподіяної злочином в сумі 197 тис. грн.

Новости по теме

| |