На Дніпровському лимані виявлено масову задуху риби

7 июля, 2020

В понеділок, 6 липня, під час проведення рибоохоронного рейду державні інспектори сектору оперативної роботи зафіксували задуху водних біоресурсів. Масова загибель риби сталася на Дніпровському лимані поблизу селища Іванівка Очаківського району Миколаївської області, повідомляє пресслужба рибоохоронного патруля.

З метою визначення масштабів і причин загибелі риби працівниками Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області ініційовано виїзд на місце інциденту спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області, Очаківської районної лікарні ветеринарної медицини та Державної екологічної інспекціі в Миколаївський області.

«По факту замору Миколаївським рибоохоронним патрулем було створено міжвідомчу комісію та організовано її оперативний виїзд в Очаківський район. Спеціалістами були відібрані проби води, проведено заміри розчиненого кисню у воді, зібрані зразки риби для проведення лабораторних досліджень аби встановити причини загибелі риби», – коментує заступниця начальника Миколаївського рибоохоронного патруля Євгенія Хиренко.

Представниками комісії зафіксовано, що на протязі 1000 метрів берегової смуги лиману знаходиться 40 000 екз. загиблого бичка та 10 000 екз. атерини. Під час візуального обстеження ознак потрапляння нафтопродуктів у воду не виявлено. Зазначимо, що останніми днями на лимані спостерігається цвітіння синьо-зелених водоростей та високі температурні показники.

Новости по теме